Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

Skubančius į gaisrą ugniagesius ūkininkai su traktoriais aplenkdavo 

Autorius: Dalia KARPAVIČIENĖ
Gruzdžių ugniagesiams skirtas automobilis Mersedes Benz, su kuriuo bus galima gelbėti ne tik gaisruose, bet ir autoavarijose. Ritos Žadeikytės nuotr.
Gruzdžių ugniagesiams skirtas automobilis Mersedes Benz, su kuriuo bus galima gelbėti ne tik gaisruose, bet ir autoavarijose. Ritos Žadeikytės nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Gruzdžių komandai pristatytas modernus automobilis Mersedes Benz 1729AK.  Gero pravažumo automobilis, keturiais varančiais ratais, su 5 kubinių metrų vandens talpa, naujai įmontuota gaisrų gesinimo ir gelbėjimo įranga kainavo 55 tūkstančius eurų. Lėšų iš biudžeto šiam labai reikalingam pirkiniui skyrė Šiaulių rajono savivaldybė. 

Renginyje dalyvavo visų Šiaulių rajono komandų ugniagesiai ir jų viršininkas, rajono vadovai, kiti svečiai. Šiaulių rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Rolandas Spulginas  džiaugėsi, jog atsinaujina ugniagesių automobilių parkas. Gruzdžiams greitas ir galingas automobilis – labai reikalingas, nes miestelis nutolęs ir nuo Šiaulių, ir nuo Šakynos ar Meškuičių apie 20 kilometrų. Tokiam atstumui įveikti reikia laiko. Senąjį Gruzdžių komandos automobilį, skubantį į gaisrą, pasak R. Spulgino, aplenkdavo ūkininkai su traktoriais...

Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Kęstutis Bautronis teigė, jog su tokiu automobiliu Gruzdžių komandos ugniagesiai galės gyventojams pagelbėti ne tik gaisruose, bet ir autoavarijose.

Ugniagesiai pademonstravo automobilio galimybes, parodė, kaip veikia hidraulinė „gervė“.

Facebook komentarai

bas

a