Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

Smūgis VMVT reputacijai: veterinaro byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui

Autorius: Agroeta
Smūgis VMVT reputacijai: veterinaro byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui
Smūgis VMVT reputacijai: veterinaro byla su kaltinamuoju aktu perduota teismui
Printer Friendly, PDF & Email

(Klaipėda, balandžio 11 d.) Klaipėdos apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė kaltinamuoju aktu baigė ikiteisminį tyrimą dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) gydytojo galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir baudžiamąją bylą šiandien perdavė į teismą. Apie šį įvykį "Agroeta" pranešė dar šiandien.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pasienio veterinarijos posto vyresnysis gydytojas į teisėsaugininkų akiratį pateko po to, kuomet, kaip įtariama, neatliko gabenamos prekės veterinarinio tikrinimo ir sudarė galimybę importuoti šalutinių gyvūninių produktų siuntą, kuri negalėjo būti įvežta į Europos Sąjungą.

Muitinėje patikrintas krovinys neturėjo privalomojo veterinarijos sertifikato, tačiau šalutiniai gyvūniniai produktai vis dėlto pateko į rinką kaip žmonių vartojimui tinkamas produktas, o apie 14 tonų draudžiamos produkcijos bendrovė realizavo Lietuvoje ir Lenkijoje.

Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Ikiteisminį tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Agroeta

Facebook komentarai