Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Sodybos be pirkėjų pinga. Kokios sodybų kainos Kupiškio rajone?

Autorius: Kupiškėnų mintys
Prie vandens telkinių sodybos brangesnės.
Prie vandens telkinių sodybos brangesnės.
Printer Friendly, PDF & Email

Nekilnojamojo turto kainos žmonėms, neturintiems savo būsto ar norintiems pakeisti gyvenimo sąlygas, pradėti ūkininkauti, visuomet aktualios. Pasidomėjome, kiek šiuo metu reikia lėšų norint įsigyti stogą virš galvos ar nusipirkti žemės, kokias šios rinkos tendencijas pastebi nekilnojamojo turto vertintojai.

Skelbimų apie parduodamus namus, butus, sodybas, žemę pilna internete ir spaudoje. Ši rinka labiau suintensyvėja pavasarį, o apmiršta žiemą.

Gyvenamųjų namų kainos Kupiškyje svyruoja nuo 14 tūkst. iki 68,5 tūkst. eurų. Yra ir išskirtinių pasiūlymų, pavyzdžiui, už 139 tūkst. eurų. Kaina priklauso nuo namo statybos metų, dydžio, statybos būdo, ar medinis, ar mūrinis.

Namų pasiūla nemaža ir kaimo vietovėse. Alizavoje už namus prašo 5,7–9 tūkst. eurų. Skapiškyje parduodami namai įvertinti 12,9–15 tūkst. eurų. Šimonyse – siūlomų sodybų kaina siekia ir 20 tūkst. eurų, nors yra gerokai pigesnių, pvz., už 4 tūkst. eurų.

Subačiuje namą galima nupirkti už 6 ar 8 tūkst. eurų. Čia taip pat yra ir brangesnių sodybų, pvz., už beveik 40 tūkst. eurų.

Arčiau vandens telkinių sodybos brangesnės. Antai Pyragiuose už sodybą prašoma 40 tūkst. eurų, o Vėžionyse, ant Kupiškio marių kranto, jos įkainotos per 65 tūkst. eurų. Palėvenėlėje už mūrinuką, tinkamą ir kaimo turizmui, prašoma 75 tūkst. eurų.

Kaimo vietovėse yra keletas išskirtinių pasiūlymų. Vieną dvarą siūloma įsigyti už 239 tūkst. eurų, o sodyba su svečių nameliu ir su visu ūkiu yra įvertinta net puse milijono eurų.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Facebook komentarai