Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Sulaikyti asmenys, sugavę 101 karšį, skirta kelių tūkstančių eurų bauda

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą Jurbarko rajone, sulaikė du asmenis, Nemune žvejojusius ne mėgėjų žvejybos įrankiu – statomuoju tinklu.

Asmenys neteisėtai sugavo 101 karšį ir 1 meknę. Iš brakonierių paimtos pažeidimo padarymo priemonės – tinklas ir guminė valtis. Gamtai padaryta žala siekia  6 120 Eur.

Gegužės 13-ąją Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją „Ungurys“, Švenčionių r. Kretuono ežere sulaikė gerai aplinkos apsaugos pareigūnams žinomą asmenį, statomuoju tinklu gaudantį žuvis.

Kadangi pareigūnai apžiūrėti turėjo informacijos, kad tinklai gali būti laikomi ir namuose, šeimininkui sutikus buvo ūkiniai pastatai ir rasta dar 14 tinklų. Pažeidėjui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 120 iki 300 Eur. Taip pat konfiskuota valtis ir 15 tinklų, kurių bendras ilgis 1,5 kilometro. Kadangi asmuo žuvų nepagavo, žalos gamtai išvengta.

Facebook komentarai