Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Teismas atmetė brolių apeliaciją dėl kankintų gyvūnų: penkerius metus negalės laikyti gyvulių

Autorius: Agroeta
Veterinarai pasibaisėjo sąlygomis, kokiomis buvo laikomi galvijai.
Veterinarai pasibaisėjo sąlygomis, kokiomis buvo laikomi galvijai.
Printer Friendly, PDF & Email

Jungtinės Karalystės Karališkojo teismo teisėjas atmetė brolių David Davies‘o ir Evan Meirion Davieso‘o apeliaciją dėl savo ūkyje 13 nukankintų galvijų, rašo "FarmingUK". Ši rezonansinė byla patvirtino, kad Velse ūkininkavę broliai neprižiūrėjo gyvulių, laikė juos šokiruojančiomis sąlygomis. Sprendimą paskelbęs teisėjas sakė, jog įvykis „kelia rimtą nerimą“.   

Žemesnės instancijos teismas brolius nuteisė dar šių metų vasario mėnesį. Vėliau abu ūkininkai teismo sprendimą apskundė aukštesnės instancijos teismui, tačiau ir šis buvo jiems negailestingas.

Šokiruojančias galvijų laikymo sąlygas ūkyje aptiko gyvūnų gerovės prievaizdai. Jie apsilankė fermoje 2018 metų balandį.

Pareigūnai aptiko 58 galvijus, kurie buvo laikyti siaubingomis sąlygomis, braidydami kone iki pilvo mėšle, neturėjo sausos vietos net kur prigulti. Konstatuota, kad ilgą laiką gyvūnai kentė badą ir troškulį. Jie nebuvo tinkamai šeriami ir prižiūrimi.

Būtent dėl tokių sąlygų krito 13 galvijų. Dvi karves veterinarai turėjo užmigdyti, nes nebuvo jokių galimybių joms pasveikti.

Abu broliai buvo nuteisti keturiems mėnesiams kalėjimo, nuosprendį atidedant vieneriems metams. Jie taip pat 5 metus negalės laikyti jokių gyvūnų.

Facebook komentarai