Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Ukmergės rajone – šiurkštūs medžioklės taisyklių pažeidimai

Autorius: Agroeta
Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Aplinkos apsaugos departamento nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Bendradarbiaujant policijos ir aplinkos apsaugos pareigūnams Ukmergės rajone nustatyti du asmenys, neteisėtai sumedžioję keturias stirnas, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

Ukmergės aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai prie Ukmergės rajono policijos komisariato pradėto tyrimo dėl galimai neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais prisijungė po to, kai policijos pareigūnai aptiko galimų neteisėtos medžioklės požymių keliose Ukmergės rajone esančiose sodybose.

Aiškinantis įvykio aplinkybes, renkant įrodymus ir apklausiant pažeidimais įtariamus asmenis nustatyta, kad du asmenys sausio mėn. pabaigoje ir  vasario mėn. pradžioje, pasinaudodami nelegaliai laikomais ginklais, neteisėtai sumedžiojo keturias stirnas: 1 jauniklį, 1 suaugusią patelę ir 2 suaugusius patinus.

Už tai pažeidėjams gresia baudos nuo 800 iki 1 800 eurų kartu su transporto priemonės, kuria buvo gabenami neteisėtai sumedžioti žvėrys, konfiskavimu ir 5 220 eurų žalos laukinei gyvūnijai atlyginimu. Taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Facebook komentarai