Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Už butelį kovėsi dantimis

Autorius: Rasa SMILGYTĖ
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Provincijos gyventojai vis dar priešinasi tvarkai, ribojančiai savaitgalį įsigyti svaigalų. Sekmadienio vakarą Kalvarijoje įvyko aršios grumtynės tarp pirkėjo ir parduotuvės apsaugos darbuotojo dėl butelio degtinės. Incidento metu nuo priešininko dantų nukentėjo apsaugininkas.

Prieš užsidarant prekybos centrui, į jį atskubėjęs vyriškis stvėrė iš lentynos degtinės butelį ir pasuko durų link. Jam kelią pastojo parduotuvės apsaugos darbuotojas ir bandė sulaikyti. Susirėmimo metu supratęs, jog gali prarasti grobį, įniršęs „pirkėjas“ įkando apsaugininkui į ranką ir su degtinės buteliu paspruko.

Apsaugos darbuotojas kreipėsi į policiją. Maždaug per pusvalandį pareigūnams pavyko sulaikyti 31 metų kalvarijietį, kuris jau buvo gerokai „apšilęs“ – jo kraujuje nustatyta 2,39 promilės alkoholio. Kovos trofėjus – degtinės butelis rastas tuščias.

Kovotojas atsidūrė areštinėje, kur jam buvo išaiškinta, kad sekmadieniais alkoholiu prekiaujama tik iki 15 val., o vėliau nei pirkti, nei dykai imti butelio su laipsniais nevalia.      

Facebook komentarai