Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Velykų savaitgalį aplinkosaugininkai į pažeidimus reaguos visą parą

Autorius: Agroeta
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, nors šalyje artėja šventinis Velykų savaitgalis ir galioja sugriežtintas karantinas, aplinkosaugos pareigūnai, kaip įprastai dirbs aktyviu aplinkosauginės priežiūros režimu – 24 val. per parą. 

„Nors artėja šventinis Velykų savaitgalis, tai mūsų darbo rėžimo nekeičia. Kaip įprastai, aplinkosaugininkai dirba ir būdravimo režimu, tad Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojai gali į juos kreiptis iškart ir į gautus pranešimus reaguoti 24 val. 7 dienas per savaitę. Per patikrinimus ar reaguojant į iškvietimus pareigūnai griežtai laikosi ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų reikalavimų bei nurodymų“, – teigia Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė.

Aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos inspekcijų pareigūnai nustatyta tvarka kontroliuos, kaip laikomasi medžioklės ir žvejybos reikalavimų. Taip pat bus skiriamas ypatingas dėmesys veiklai, užkardančiai galimus aplinkosauginius pažeidimus, susijusius su neteisėtu nuotekų išleidimu, atliekų tvarkymu, gyvūnijos išteklių naudojimu ir kt.

Departamento pareigūnai bus pasirengę reaguoti į aplinkosaugos pažeidimus, incidentus ir avarijas ir užtikrinti būtinųjų funkcijų vykdymą.

Pilnu pajėgumu dirbs ir Pranešimų priėmimo tarnyba, kuri pranešimus priima ir iš gyventojų, ir iš Bendrojo pagalbos centro operatorių. Įvertinę gautus pranešimus, budintys pareigūnai sprendžia, kaip į juos reaguoti, konsultuoja žmones jiems rūpimais klausimais, nukreipia į specialistus.

Facebook komentarai