Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Viešintiškiai linksminosi vežiodami kruviną gyvūną

Autorius: Nyksciai.lt
Nykščiai.lt nuotr.
Nykščiai.lt nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Žiaurus elgesys su gyvūnais įgauna bauginančias formas. Lietuvą šokiravo paskutinės 2019 metų dienos įvykiai, kai Radviliškio rajone girtas vyras užmušė savo katiną, jį iškepė maistui ir bandė „pavaišinti“ kaimyną, kuris tą katiną jam ir padovanojo. Deja, žiauraus elgesio su gyvūnais pakanka ir Anykščių rajone.

Du pilnamečiai viešintiškiai gruodžio pabaigoje pasigyrė feisbuke, kaip prisirišę prie dviračio po miestelį tampo kruviną negyvą gyvūną, kurį iš nuotraukos sunku identifikuoti. Nuotrauka greitai paplito socialiniame tinkle, į ją atkreipė dėmesį gyvūnų globėjai, kurie informavo policiją. Utenos apskrities Anykščių policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Rimvydas Versinskas „Nykščiams“ sakė, kad šis atvejis ištirtas. „Jie teigė, kad rado automobilio nutrenktą kiškį ir nusprendė pasilinksminti vežiodami jį po miestelį. Jie nubausti už chuliganizmą“, – sakė R. Versinskas.

Reikia priminti, kad gruodžio 28-ąją Anykščių rajone užfiksuotas dar vienas žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis. Miškelyje, esančiame Troškūnų sen., Jackagalio kaime, krūmuose 46 metų Juostininkų kaimo gyventoja rado negyvą jai priklausantį šunį. Šuns savininkai teigė, kad jų šunį nušovė kaimynas medžiotojas. “Pradėjom ieškoti šuns, jis tiesiog dingo. Paieška truko ir naktį ir šiandien ryte. Vedami intuicijos pasekėme savo “mylimiausią” kaimyną, kuris įtartinai pasimetęs kažką krovė į savo automobilį ir išvažiavo. Nuojauta neapgavo. Šis padaras į automobilį krovė mūsų šunį, kartu su savo jau antrą parą nugaišusiomis vištomis ir išvežė ~3 km nuo namų į miškelį, esantį Rūkiškio kaime, Anykščių r. už kapinių“, – pasakojo savininkai. Policija ir dėl šio įvykio atlieka tyrimą. R. Versinskas teigė, kad šiame tyrime dar visi taškai nesudėti.

Facebook komentarai