Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Vilniečiai iš Baltarusijos gabeno gyvą kontrabandą

Autorius: Agroeta
VSAT nuotr.
VSAT nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Per Lavoriškių punktą iš Baltarusijos grįžtantys vilniečiai mašinos bagažinėje ir po drabužiais slėpė tris balandžius ir dvi sniegenas, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Sekmadienio naktį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių kontrolės punkte VSAT pareigūnai tikrino iš Baltarusijos įvažiavusį automobilį „VW Touran“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jį vairavo 64-erių Vilniaus gyventojas. Kartu vyko 61-erių vyras, irgi vilnietis. Abiejų keliautojų ir automobilio dokumentai buvo tvarkingi.

Kontrolę vykdę pasieniečiai ir muitininkai tarp kitų daiktų automobilio bagažinėje rado kartoninę dėžutę. Vairuotojo buvo paprašyta ją atidaryti. Paaiškėjo, kad pakuotėje buvo gyvas balandis.

Muitininkai ir VSAT pareigūnai patikrino ir abu vilniečius. Paaiškėjo, kad jie po viršutiniais drabužiais slėpė dar po du gyvus sparnuočius – du balandžius ir, anot muitininkų, dvi pušines sniegenas.                           

Šį kontrabandos gabenimo atvejį tiria muitinės pareigūnai. Paukščiai saugomi narvuose, Lavoriškių punkte dirbančių veterinarijos specialistų patalpose.

Facebook komentarai