Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

VMVT atstovė: dėl supaprastintų leidimų maisto išvežiojimo paslaugai teikti sulaukėme šimtų skambučių

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Nuo trečiadienio Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) išplėtus galimybes maisto išvežiojimo paslaugą norinčiam teikti verslui, tarnybos Maisto skyriaus patarėja Ona Keblienė teigia, kad tokį žingsnį paskatino daugybė sulauktų paklausimų.

Dėl paskelbto karantino šalyje išaugus maisto išvežiojimo poreikiui, nuo trečiadienio maisto gamintojai ir tiekėjai leidimus savo veiklai gali gauti nemokamai elektroniniu būdu. Informuota, kad leidimai bus suteikiami per tris darbo dienas.

„Iš esmės paskatino naują tvarką parengti tai, kad gavome eilę paklausimų. Matydami tą išaugusį poreikį dėl maisto transportavimo paslaugų teikimo, nusprendėme, kad karantino metu būtina suteikti leidimus transportuoti ir išvežioti maistą“, – Eltai sakė ji.

„Tikslios statistikos neturime, bet buvo dešimtys paklausimų, šimtai skambučių“, – sakė VMVT atstovė.

Jos teigimu, supaprastintą leidimų išdavimo tvarką paskatino ir didelė dabartinių maisto pristatymo bendrovių apkrova.

„Matome apkrovas, kurias patiria transportavimo paslaugų teikėjai, tad, atsižvelgdami į tai, matydami norą ir verslo siekį prisitaikyti prie naujų iššūkių, nusprendėme kuo greičiau patvirtinti leidimų suteikimo tvarką“, – aiškino ji.

Šia tvarka vadovaujantis išduoti leidimai bus laikini – galios iki karantino laikotarpio pabaigos. Specialistams nustačius, kad maisto produktų vežėjas nesilaiko higienos reikalavimų ar pažeidžia karantino tvarką, jo vykdoma maisto išvežiojimo veikla gali būti nedelsiant sustabdyta, primena ELTA.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA