Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Vyriausybei – pirmieji alytiškių prašymai kompensuoti gaisro padarytą žalą

Autorius: BNS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Alytaus miesto ir rajono savivaldybės Vyriausybei perduos pirmuosius verslo ir gyventojų prašymus dėl kompensacijų už padangų perdirbimo gamyklos gaisro padarytą žalą, penktadienį LRT radijas.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio, kol kas į savivaldybę kreipėsi šešios įmonės, kurios dėl gaisro negalėjo dirbti. 

„Žalos yra įvairios – nuo 2 tūkst eurų iki 52 tūkst eurų. Tai darbo užmokestis, nes reikėjo mokėti darbuotojams už prastovas, kai kada įtraukė išlaidas dėl patalpų valymo paslaugų“, – teigė R. Juonis.  

Į Alytaus rajono savivaldybę dėl kompensacijų dėl patirtų nuostolių jau kreipėsi keliolika ūkininkų.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Jociunskaitės teigimu, apie finansiniu praradimus pranešė pieno priduoti negalėję gyventojai. 

Anot jos, savivaldybė taip pat baigia skaičiuoti nuostolius. Ugniagesiai irgi  ruošiasi teikti prašymą patirtoms išlaidoms kompensuoti. 

Anksčiau žemės ūkio ministras Andrius Palionis yra sakęs, kad valstybės rezervo fondo lėšomis bus kompensuota visa žala, kurią dėl gaisro patyrė gyventojai bei įmonės.

Gaisras Alytaus įmonėje „Ekologistika“ kilo spalio 16 dieną, ugniagesiai su ugnimi ir jos padariniais kovojo ilgiau nei savaitę.

Facebook komentarai