Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

brolijos baneriukas

 

 

Zemes ukio technikos brolija

„Žaliojoje savaitėje“ Berlyne – ir lietuviški desertai iš agurkų

Autorius: BNS
"Žalioji savaitė"
"Žalioji savaitė"
Printer Friendly, PDF & Email

Ketvirtadienį Berlyne prasideda tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir sodininkystės paroda „Žalioji savaitė 2020“, kurioje dalyvauja ir savo produktus pristato 12 Lietuvos gamintojų.

Šiais metais Lietuva akcentuoja tautinį paveldą, pristato kaimo turizmo ir poilsio kaime galimybes, BNS nurodė Žemės ūkio ministerija.

Parodoje pristatomi bityno „Devyni medūs“ ir mažosios bendrijos „Medaus magija“ medaus desertai, Radviliškių kaimo kepyklos ruginė duona ir šimtalapiai, Laimutės Sadauskienės įmonės konditerijos gaminiai, „Saderos“ limonadai, „Šerno pėdos“ mėsos gaminiai, „Piscator“ produktai iš lietuviško šamo, „Versalos“ desertai iš agurkų, „Šušvės midaus“ midus, tautodailininkės Danutės Tikužienės gintaro ir žalvario dirbiniai, Lietuvos ūkininkų draugijos narių sukurti darbai.

Tautinio paveldo ženklo kremus demonstruos „Evija ir partneriai“, o „Bioproduktas“ pristato pluoštinių kanapių sėklas, aliejų, baltymus, miltus, arbatas bei kitus produktus.

Į parodą vyksta žemės ūkio ministras Andrius Palionis, kuris penktadienį susitiks su Moldovos, Ukrainos, Lenkijos, Baltarusijos, Sakartvelo ir Baltijos šalių ministrais bei Europos Komisijos atstovais.

Facebook komentarai