Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

Žemės ūkio informacijos centro vadovu paskirtas S. Puodžiukas

Autorius: BNS
Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro vadovu paskirtas anksčiau jam 16 metų vadovavęs Sigitas Puodžiukas.
Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro vadovu paskirtas anksčiau jam 16 metų vadovavęs Sigitas Puodžiukas.
Printer Friendly, PDF & Email

Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro vadovu paskirtas anksčiau jam 16 metų vadovavęs Sigitas Puodžiukas, prieš dvejus metus sulaukęs nepalankios Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) išvados.

Žemės ūkio ministro patarėjas Algirdas Igorius pranešė, kad centro vadovo atrankos konkurse antras likęs S. Puodžiukas įstaigai vadovauja nuo sausio 8 dienos.

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas S. Puodžiuką paskyrė po to, kai VTEK pernai gruodį pateikė galutinę išvadą, kad pirmąją vietą laimėjęs buvęs žemės ūkio viceministras Evaldas Gustas negali eiti šių pareigų dėl galimo interesų konflikto.

VTEK pareiškė, kad E. Gustas privalo vienerius metus „atvėsti“, nes spalį jis pasirašė ministerijos Strateginio planavimo komiteto posėdžio protokolą – jo pagrindu centrui buvo skirta lėšų.

VTEK 2019-aisiais yra paskelbusi ir S. Puodžiukui nepalankią išvadą – komisija nustatė, kad jis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą, kai pasirašė kelis įsakymus dėl kasmetinių atostogų suteikimo savo šeimos nariui. Vieną šių įsakymų jis pasirašė po to, kai ministrui pareiškė nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su šiuo artimu asmeniu.

S. Puodžiukas centrui vadovavo nuo 2002-ųjų iki 2018 metų, vėliau buvo centro vadovo pavaduotojas.

Facebook komentarai

VIDEO GALERIJA