Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

dojusagro

Žemės ūkio technikos aptarnavimui – naujas centras Vilniuje

Autorius: Partnerių turinys
Printer Friendly, PDF & Email

Spalio 21 dieną Vilniuje, Ušos g. 2, žemės ūkio technikos atstovas – UAB „Intrac Lietuva” oficialiai atidaro naują klientų aptarnavimo centrą.

1320 kv. m. bendro ploto aptarnavimo centras suprojektuotas ir pastatytas pagal  sunkiajai technikai remontuoti ir aptarnauti keliamus reikalavimus, aprūpintas pačia moderniausia įranga. 

Aptarnavimo centrą sudaro  gamybinė bei prekybinė – administracinė dalys.

Gamybinėse patalpose pagrindinės dirbtuvės su pagalbiniais mechaninio agregatų remonto ir įrankių cechais sudaro apie 500 kv. m. Jose sumontuotas 12,5 t keliamosios galios kranas, įrengtos 3 įgilintos aptarnavimo linijos. Vienu metu šiose dirbtuvėse gali būti aptarnaujama ir remontuojama iki 8 sunkiosios technikos vienetų.

Įrengta atskira plovykla ir paruošimo patalpa suteiks galimybę  įdėmiau apžiūrėti ir nustatyti problemines remontuotinos technikos vietas, taip pat grąžinti ją vartotojams ne tik tvarkingą, bet ir švarią. Dviejų aukštų atsarginių dalių sandėlyje šiuo metu sandėliuojama apie 2500 skirtingų atsarginių dalių pozicijų.

Gamybinės dalies darbuotojams įrengtos erdvios buitinės bei poilsio patalpos.

Likusią pastato dalį sudaro dviejų aukštų 460 kv. prekybinės – administracinės patalpos. Pirmajame aukšte įrengta klientų aptarnavimo salė, likusioje dalyje įsikurs įmonės darbuotojai ir administracija.

UAB „Intrac Lietuva“ atstovauja daugeliui gerai žinomų gamintojų, yra vienintelis įgaliotas „John Deere Forestry“, „CASE Construction“, „Manitou“, „BOMAG“ prekinių ženklų atstovas Lietuvoje.

2018 metais bendrovė pasiekė bendrą 15,9 mln. eurų pardavimų apyvartą ir uždirbo 238 tūkst. eurų pelno. Per 9 šių metų mėnesius, neaudituotais duomenimis, bendrovės apyvarta išaugo 2,6 proc. ir siekė 11,9 mln. eurų.

Bendrovė turi savo atstovybes Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

„Šio centro atidarymas yra ilgai lauktas, sprendimo ieškojome jau nuo 2015 metų“, - teigia įmonės vadovas Rimantas Damkauskas. Po įmonės atstovybės perkėlimo į erdvesnes ir modernesnes patalpas 2015 metais Kaune, naujo filialo atidarymo 2016 metais Panevėžyje, sekantis logiškas žingsnis buvo Vilniaus atstovybės modernizavimas. 

„Dabar Vilniuje galime aptarnauti daugiau technikos, darbus atlikti greičiau ir efektyviau, todėl neabejojame, jog mūsų klientai tai pamatys ir įvertins. Pagrindinis UAB „Intrac Lietuva“ tikslas yra gerinti parduodamos ir aptarnaujamos technikos remonto kokybę ir greitį, o tam turi sukurti geras darbo sąlygas darbuotojams, aprūpinti juos modernia įranga bei įrankiais, nuolat mokyti“, – tvirtino R. Damkauskas.

Įmonėje šiuo metu dirba 60 darbuotojų, iš jų 29 dirba Vilniuje. UAB „Intrac Lietuva“  yra dukterinė Švedijos kompanijos „Intrac Group AB“ įmonė.

„Intrac Group AB” yra vienintelis įgaliotas tiekėjas, atstovaujantis tokiems prekės ženklams, kaip „John Deere Forestry“, „Case Construction“,  „Manitou“, „Bomag“, „Massey Fergusson“ ir kitiems.  Šiuo metu atstovaujamoje teritorijoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje skirtinguose miestuose veikia 13 prekybos ir aptarnavimo padalinių, daugiau nei 50 mobiliųjų aptarnavimo ir remonto automobilių.

Pastatas, kuriame atidaromas naujasis klientų aptarnavimo centras, priklauso bendrovei UAB „Magolta“, UAB „Intrac Lietuva” juo naudosis ilgalaikės nuomos teise. Bendros investicijos  į pastato statybą ir įrengimą siekia 1,8 mln. eurų.

Facebook komentarai

T Hegvita agro