Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Pereiti į pagrindinį turinį

C1

C1

ŽŪM: investicinių projektų įgyvendinimo terminai galės būti pratęsti

Autorius: ELTA
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Printer Friendly, PDF & Email

Europos Sąjungos paramos gavėjai, dėl COVID-19 pandemijos suvaržymų negalintys laiku įgyvendinti suplanuotų investicinių projektų, turi galimybę pratęsti jų įgyvendinimo terminus, praneša Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).

ŽŪM primena, kad, kai dėl karantino metu taikytų ar taikomų ribojimų pareiškėjai nespėja pagal suplanuotus terminus įgyvendinti projektų ir laiku pateikti mokėjimo prašymų, šie nedelsdami turi kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) ir prašyti pratęsti projektų įgyvendinimo terminus. NMA įvertins kiekvieno paramos gavėjo nurodytas aplinkybes ir suderins naujus projekto įgyvendinimo terminus, neviršijančius didžiausios galimos jo trukmės.

NMA, administruodama paramą COVID-19 pandemijos sąlygomis, taiko įvairius palengvinimus paramos gavėjams. Todėl projektų įgyvendintojai karantino metu mokėjimo prašymus gali teikti ir dažniau, nei numatyta paramos sutartyse ar paraiškose. Šiuo laikotarpiu pateikti mokėjimo prašymai neįskaičiuojami į nustatytą didžiausią galimą mokėjimo prašymų skaičių.

Facebook komentarai